Upravit stránku

Mezinárodní caravanistické akce 2011

6. – 13.6.201150. Europa Rallye, Neumarkt, BRD
5. – 14.8.201177. F.I.C.C. Rally, Praha – Letňany, CZ
1. – 4.9.201115. Dahlie rallye, Pápa, H

 

Přehled regionálních výstav a veletrhů v roce 2011

GO - Veletrh cestovního ruchuBrno, CZ13.-16.01.2011
Caravan & Camping HannoverHannover, BRD29.01.-6.2.2011
Holiday World PrahaP-Holešovice, CZ10.-13.02.2011
Reisen HamburgHamburg, BRD09.-10.02.2011
BIT MilanoMilano, Italy17.-20.02.2011
Reise & Camping EssenEssen, BRD23.-27.02.2011
Vacances BrusselBrussel, B03.-07.02.2011
IMTM Tel-AvivTel-Aviv, Israel08.-09.02.2011
Freizeit – Garden – TouristikNürnberg BRD02.-06.03.2011
FOR CARAVAN 2011PVA Letňany, CZ25.-27.03.2011
Caravan Salon AustriaWels, A12.-16.10.2011
Caravan BremenBremen, BRD09.-11.11.2011
Touristik & Caravaning InternationalLeipzig, BRD16.-20.11.2011

Přehled mezinárodních výstav a veletrhů v roce 2011

9. výstava CARAVANING Brno 2011
10. - 13.11.2011 Výstaviště Brno
Odborný garant: OSCAR - Sdružení dovozců obytných vozidel






Caravaning 
01.-30.10.2011 Barcelona (E)
Výstavní plocha: 4,000 m²






RVIA Trade Show
29.11.-01.12.2011 Louisville (USA)
Výstavní plocha: 74,643 m²


Caravan 
21.-23.01.2011 Helsinki (FIN)
Výstavní plocha: 7,318 m²


Camping 
15.01.2011 Kopenhagen (DK)
Výstavní plocha: 41.000 m²



Nahoru