Upravit stránku

Nebude to však jediná novinka, protože jsme přidali i propojení na nově založenou stránku Facebooku sdružení, kde můžeme spolu polemizovat ke vzniklým událostem.

 

Nově přibyla i stránka, nazvaná Rady a zkušenosti, zaměřená zejména na bezpečnost provozu obytných vozidel za různých provozních podmínek v jednotlivých ročních obdobích, budeme se věnovat i odpovědím na otázku: Co dělat, když …?

 

Sdružení OSCAR bude nadále spolupracovat na organizaci Mezinárodního veletrhu obytných vozidel CARAVANING Brno, letos již v 16. ročníku, když ten loňský byl zatím největším, jak ve výstavní ploše, tak i v počtu vystavovatelů a návštěvníků.

 

Další novinky můžete zjistit již sami podrobnější prohlídkou stránek sdružení. Váš názor na jejich obsah, dotazy i připomínky nám můžete sdělit s využitím kontaktního formuláře.

Rádi budeme s vašimi názory pracovat a odpovíme Vám.

 

Po ustavení nové vlády obnoví sdružení jednání s Ministerstvem dopravy a Ministerstvem pro místní rozvoj o změně systému mýtného v ČR. Předpokládáme totiž, že v pořadí již devátý budoucí ministr dopravy za krátké období bude mít lepší přehled o potřebě českého cestovního ruchu, který v oblasti campingu a caravaningu je významným zdrojem příjmů státního rozpočtu.

 

Na závěr prvních nových novinek vás zvu k návštěvě stránek sdružení a také k návštěvě výstavy CARAVANING Brno 2018. To, co tam uvidíte, plně postačí pro získání dostatku informací pro objednání nového obytného vozidla.

 

Uspořené finance, jinak použité na návštěvu zahraničních výstav, můžete použít například na lepší cestovatelskou výbavu. Podle názoru zástupců výrobců, je brněnská úroveň vyšší, než mnoha jiných prezentací obytných vozidel v zahraničí.

Nahoru