Upravit stránku

Opačně, z profilu OS-OSCAR na síti Facebook lze přejít na web sdružení po zadání odkazu www.os-oscar.cz. Radostné bylo zjištění, že po několika minutách od aktivace profilu jej navštívilo hodně zájemců i jedna další celá skupina caravanistů.

 

Další důležitý obsah najde návštěvník webu sdružení v sekci „CARAVANING“, kde jsou informace k výstavám CARAVANING Brno, kde plní OSCAR funkci odborného garanta a organizátora doprovodného programu. Další podstránka – „Technika-Ekonomika“ je zaměřena na technické a ekonomické aspekty campingu a caravaningu, trendy jeho vývoje, a to nejen v ČR, ale i v Evropě a ve světě, kde, jak ukazují loňské výsledky, nejvíce posílily Čína a Severní Amerika, zatímco např. „starý kontinent“ vykázal mírný pokles.

 

Na patičce domovské stránky najdete i seznam členů sdružení a kontakt na předsedu výboru sdružení. Na stránkách naleznete také kontaktní formulář, který umožňuje přímou komunikaci s OSCAREM. Tímto způsobem můžete získávat odpovědi na vaše dotazy a odborné informace.

 

Na závěr ještě připomenu, že nové stránky jsou responzivní a tak je korektně zobrazíte na všech elektronických prostředcích, od desktopu, přes NTBK, tablet až po mobilní telefon.

 

Protože stránky jsou v současné době ve zkušebním provozu, promiňte nám případné malé problémy. Podívejte se na nové stránky a dejte příp. vědět, co by bylo vhodné doplnit.

 

OSCAR očekává, že svým novým obsahem přispěje zejména k bezpečnějšímu provozu na silnicích i dálnicích. Nebudeme dublovat odborné časopisy a jiná média, ale bezpečnost provozu je v současné době na prvním místě.

 

Důvod je jasný – na našich i cizích silnicích vzniká příliš mnoho nehod, zaviněných lidskou chybou našich řidičů! 

 

Jeďte tedy v pohodě a dodržujte pravidla!

Označení skupiny CARAVANING na profilu OSCARA na síti Facebook
Ikona skupiny CARAVANING na Facebooku
Představujeme nové logo výstavy CARAVANING Brno
Od letošního roku je nové logo výstavy CARAVANING Brno
Nahoru