Upravit stránku

V přiložené tabulce je uveden i celkový počet obytných vozidel na starém kontinentu, kde je jich v evidenci 5,229.700 jednotek.

Počty vozidel pro volný čas v ČR je schován v řádku "OSTATNÍ". Důvodem je zatím velmi nízký podíl na evropském trhu obytných vozidel, který se sice již od roku 2010 stále zvyšuje, ale přesto je v rámci celkových počtů vozidel této kategorie statisticky nízký.

Proto jednou z důležitých funkcí sdružení OSCAR je ve spolupráci s dalšími subjekty propagovat caravaning, napomáhat ke zvýšení povědomí o něm v široké motoristické veřejnosti i obsahem těchto webových stránek, spoluprací při organizaci již tradiční výstavy caravaningu v ČR, letos již 16. ročníku v Brně.

Ověřte si i vy, pokud ještě caravanisty nejste, zda by vás volný čas, prožitý i s rodinou nebo jen s partnerem v přírodě při cestování s caravanem nebo obytným automibilem nezaujal.

Zkuste to např. letos na podzim a poznáte, zda, se tento životní styl nehodí případně i pro vás!

Pokud výstavu navštívíte, můžeme spolu váš názor konzultovat, případně poradit, jak začít či pokračovat na vyšším stupni. Na výstavním stánku sdružení OSCAR je totiž trvalá poradenská služba i organizován doprovodný program.

Jeho skladba bude od 15. 10. 2018 vystavena na webových stránkách sdružení i výstavy.

Přehled počtů obytných vozidel v Evropě registrovaných k 31. 12. 2017
Přehled počtů obytných vozidel v Evropě - 2017
Pobřeží Sladké Francie čeká ...
Pobřeží Sladké Francie čeká ...
Nahoru