Upravit stránku

Veletrh je v závěrečné etapě přípravy a tak již je známo, že výstavní plocha bude celkem rekordních 16.000 m2. 

 

Vystavovat budou např. firmy Adria Karavany Sedlčany, Blue Rent, Caravan Metropol, Campingworld Neugebauer, Caravan Centrum Pardubice, Car-Star, Fibich Camping Cars, HV Caravans, J.M. Trade, Karavan Centrum Morava, Mercedes-Benz Česká republika, Rinen, TOPTRADE, nebo i slovenský výrobce TURČAN-AUTO. V pavilonu „P“ budou i zahraniční prodejci doplňků a příslušenství.

 

V pavilonu „F“ najdete značky Bürstner, Niesmann+ Bischoff, Hymmer, Carthago, Concorde, Frankia, Pilote, Le Voyageur či Phoenix.

Další novinky i osvědčené modely uvidíte jako obvykle v pavilonu „P“, můžete si prohlížet a vybírat z tradičních i luxusních variant.

Na veletrhu zakoupíte i mnoho doplňků a vybavení, které je potřebné pro bezpečné cestování i příjemný pobyt.

 

Prodejci budou nabízet navíc i atraktivní veletržní slevy. Pokud si chcete veletrh co nejvíce užít pro nižší počet návštěvníků, tak jej doporučuj navštívit ve čtvrtek 8. 11. tr. Vše si v klidu prohlédnete za snížené vstupné, které na čtvrtek činí při zakoupení vstupenky on-line jen 100 Kč!

Na ostatní dny veletrhu koupíte vstupné do 15. 10. tr. on-line za 150 Kč, od 16. 10. pak za 180 Kč. Základní vstupné při zakoupení vstupenky na místní pokladně stojí 200 Kč.

On-line nákup: https://www.bvv.cz/caravaning-brno/vstupenky-parkovani/

 

V rámci praktických ukázek a předvádění vozidel si na veletrhu díky testovacím jízdám můžete zajezdit v obytných automobilech a na vlastní kůži si tak vyzkoušíte jejich jízdní vlastnosti. Vyzkoušíte si také trenažery a jízdní simulátory pro vozidla.

 

Pro návštěvníky, kteří již obytný automobil nebo caravan vlastní, je určen ubytovací minicamp přímo v areálu výstaviště s potřebným vybavením. Součástí veletrhu je také bazar již používaných obytných vozidel.

 

Také letos se na veletrhu můžete stát přímými účastníky doprovodného programu s různými tématy, vč. bezpečnosti užívání obytných vozidel. Připraveny budou také workshopy a technické poradenství i vystoupení cestovatelů s prezentací zážitků z velmi zajímavých destinací.

 

Termín je uveden na banneru a tak zbývá jen moje pozvání na tuto akci!

Nahoru